Kontakta oss

Frågor eller funderingar?

Har du frågor eller funderingar gällande våra produkter, eller är du kanske på jakt efter något speciellt.
Tveka inte på att ta kontakt med oss!

 

Jaxal AB
Företagsvägen 2,

957 32 Övertorneå

 

E-post post@jaxal.se
Telefon + 46 (0) 927 775 05

Ida Hjort-Rova

Telefon nr:+46 927 775 05
Mobil:+46 70 733 39 60
E-mail: ida@jaxal.se

Ida Hjort-Rova

VD
Håkan Jakobsson

Telefon nr: +46 927 775 05

Håkan Jakobsson

Styrelseordförande
Geir Gangåsäter

Mobil:+47 913 100 01
E-mail:geir@carant.no

Geir Gangåssæter

Marknadskoordinator
Andreas Jakobsson

Mobil: +46 72 209 95 55
E-mail:andreas@jaxal.se

Andreas Jakobsson

Säljare Sverige
Tiina Lempeä

Direkt nr: +46 927 685 026
E-mail: tiina@jaxal.se

Tiina Lempeä

Växel, kundreskontra och transport
Elin Eriksson

Direkt nr. +46 927 685 025
E-mail: elin@jaxal.se

Elin Eriksson

Bokföring, löner och administration
Johanna Huhtasaari

Direkt nr. +46 927 685 023
E-mail: johanna@jaxal.se

Johanna Huhtasaari

Produktionsplanering
Fredrik Töyrä

E-mail: fredrik@jaxal.se

Fredrik Töyrä

Produktutveckling/ Cad
Timo Jaako

Mobil: + 358 40 722 00 94
E-mail: timo@jaxal.se

Timo Jaako

Säljare Finland/ Baltikum
Stig Björnsvik

Mobil:+47 92 21 68 86
E-mail: stig@jaxal.se

Stig Bjørnsvik

Säljare Norge/ Danmark
admin-ajax

Mobil: +358 41 548 18 32
E-mail: andrei@jaxal.se

Andrei Nässi

Säljare Ryssland