Kontakta oss

Huvudkontor

+46 927 775 05

Peter Johansson

Försäljningschef Sverige och Norge

Telefon: +46 927 68 50 22

Mobil: +46 72 209 95 55

E-post: peter@jaxal.se

Timo Jaako

Försäljningschef Finland och Baltikum

Mobil: + 358 40 722 00 94

E-post: timo@jaxal.se

Andrei Nässi

Försäljningschef Ryssland

Mobil: + 358 41 548 18 32

E-post: andrei@jaxal.se

Johanna Huhtasaari

Produktionsledning, inköp

Telefon: +46 927 68 50 23

Mobil: +46 72 601 00 63

E-post: johanna@jaxal.se

Tiina Lempeä

Växel, kundreskontra och transport

Telefon: +46 927 68 50 26

E-post: tiina@jaxal.se

Elin Eriksson

Bokföring, löner och administration

Telefon: +46 927 68 50 25

E-post: elin@jaxal.se

Fredrik Töyra

Produktutveckling / Cad

E-post: fredrik@jaxal.se