Ota yhteyttä

Pääkonttori

+46 927 775 05

Timo Jaako

Myyntipäällikkö, Suomi ja Baltian maat

Matkapuhelin: + 358 40 722 00 94

Sähköposti: timo@jaxal.se

Andrei Nässi

Myyntipäällikkö, Venäjä

Matkapuhelin: + 358 41 548 18 32

Sähköposti: andrei@jaxal.se

Johanna Huhtasaari

Tuotannonohjaus, sisäänostot, myyntipäällikkö Norja

Suora nro: +46 927 68 50 23

Matkapuhelin: +46 72 601 00 63

Sähköposti: johanna@jaxal.se

Tiina Lempeä

Vaihde, myyntireskontra ja kuljetukset

Suora nro: +46 927 68 50 26

Sähköposti: tiina@jaxal.se

Elin Eriksson

Kirjanpito, palkat ja hallinto

Suora nro: +46 927 68 50 25

Sähköposti: elin@jaxal.se

Fredrik Töyra

Tuotekehitys/CAD

Sähköposti: fredrik@jaxal.se