Kontakt oss

Hovedkontor

+46 927 775 05

Johanna Huhtasaari

Produksjonsledelse, innkjøp, salgssjef Norge

Direktenr: +46 927 68 50 23

Mobil: +46 72 601 00 63

E-post: johanna@jaxal.se

Timo Jaako

Salgssjef, Finland og Baltikum

Mobil: + 358 40 722 00 94

E-post: timo@jaxal.se

Andrei Nässi

Salgssjef, Russland

Mobil: + 358 41 548 18 32

E-post: andrei@jaxal.se

Tiina Lempeä

Sentralbord, kundereskontro og transport

Direktenr: +46 927 68 50 26

E-post: tiina@jaxal.se

Elin Eriksson

Bokføring, lønn og administrasjon

Direktenr: +46 927 68 50 25

E-post: elin@jaxal.se

Fredrik Töyra

Produktutvikling / Cad

E-post: fredrik@jaxal.se