Kontakta oss

Frågor eller funderingar?

Har du frågor eller funderingar gällande våra produkter, eller är du kanske på jakt efter något speciellt.
Tveka inte på att ta kontakt med oss!

 

Jaxal AB
Företagsvägen 2,

957 32 Övertorneå

 

Telefon + 46 (0) 927 775 05

Andreas Jakobsson

Andreas Jakobsson

Säljare Sverige

Mobil: +46 72 209 95 55
E-mail:andreas@jaxal.se

Ida Hjort-Rova

Ida Hjort-Rova

VD

Telefon nr:+46 927 775 05
Mobil:+46 70 733 39 60
E-mail: ida@jaxal.se

Håkan Jakobsson

Håkan Jakobsson

Styrelseordförande

Telefon nr: +46 927 775 05

Geir Gangåsäter

Geir Gangåssæter

Marknadskoordinator

Mobil:+47 913 100 01
E-mail:geir@carant.no

Tiina Lempeä

Tiina Lempeä

Växel, kundreskontra och transport

Direkt nr: +46 927 685 026
E-mail: tiina@jaxal.se

Elin Eriksson

Elin Eriksson

Bokföring, löner och administration

Direkt nr. +46 927 685 025
E-mail: elin@jaxal.se

Johanna Huhtasaari

Johanna Huhtasaari

Produktionsplanering

Direkt nr. +46 927 685 023
E-mail: johanna@jaxal.se

Fredrik Töyrä

Fredrik Töyrä

Produktutveckling/ Cad

E-mail: fredrik@jaxal.se

Timo Jaako

Timo Jaako

Säljare Finland/ Baltikum

Mobil: + 358 40 722 00 94
E-mail: timo@jaxal.se

Stig Björnsvik

Stig Bjørnsvik

Säljare Norge/ Danmark

Mobil:+47 92 21 68 86
E-mail: stig@jaxal.se

admin-ajax

Andrei Nässi

Säljare Ryssland

Mobil: +358 41 548 18 32
E-mail: andrei@jaxal.se