Yhteystiedot

Kysymyksiä tai huolenaiheita?

Onko sinulla kysyttävää tai huolenaiheita tuotteistamme vai etsitkö ehkä jotain erityistä.
Älä epäröi ottaa meihin yhteyttä!

 

Jaxal AB
Företagsvägen 2,

957 32 Övertorneå

 

Sähköposti post@jaxal.se
Puhelin + 46 (0) 927 775 05

Ida Hjort-Rova

Telefon nr:+46 927 775 05
Mobil:+46 70 733 39 60
E-mail: ida@jaxal.se

Ida Hjort-Rova

toimitusjohtaja
Håkan Jakobsson

Telefon nr: +46 927 775 05

Håkan Jakobsson

hallituksen puheenjohtaja
Geir Gangåsäter

Mobil:+47 913 100 01
E-mail:geir@carant.no

Geir Gangåssæter

markkinointikoordinaattori
Andreas Jakobsson

Mobil: +46 72 209 95 55
E-mail:andreas@jaxal.se

Andreas Jakobsson

Myyjä Ruotsi
Tiina Lempeä

Direkt nr: +46 927 685 026
E-mail: tiina@jaxal.se

Tiina Lempeä

Puhelin, asiakastilit ja kuljetus
Elin Eriksson

Direkt nr. +46 927 685 025
E-mail: elin@jaxal.se

Elin Eriksson

Kirjanpito, palkat ja hallinto
Johanna Huhtasaari

Direkt nr. +46 927 685 023
E-mail: johanna@jaxal.se

Johanna Huhtasaari

Tuotantosuunnitelma
Fredrik Töyrä

E-mail: fredrik@jaxal.se

Fredrik Töyrä

Tuotekehitys / Cad
Timo Jaako

Mobil: + 358 40 722 00 94
E-mail: timo@jaxal.se

Timo Jaako

Myyjä Suomi / Baltia
Stig Björnsvik

Mobil:+47 92 21 68 86
E-mail: stig@jaxal.se

Stig Bjørnsvik

Myyjä Norja / Tanska
admin-ajax

Mobil: +358 41 548 18 32
E-mail: andrei@jaxal.se

Andrei Nässi

Myyjä Venäjä