Kontakt oss

Spørsmål eller bekymringer?

Har du spørsmål eller bekymringer rundt produktene våre, eller leter du kanskje etter noe spesielt.
Ikke nøl med å kontakte oss!

 

Jaxal AB
Företagsvägen 2,

957 32 Övertorneå

 

Telefon + 46 (0) 927 775 05

Stig Björnsvik

Stig Bjørnsvik

Selger Norge / Danmark

Mobil:+47 92 21 68 86
E-mail: stig@jaxal.se

Ida Hjort-Rova

Ida Hjort-Rova

Administrerende direktør

Telefon nr:+46 927 775 05
Mobil:+46 70 733 39 60
E-mail: ida@jaxal.se

Håkan Jakobsson

Håkan Jakobsson

Styreleder

Telefon nr: +46 927 775 05

Geir Gangåsäter

Geir Gangåssæter

Markedskoordinator

Mobil:+47 913 100 01
E-mail:geir@carant.no

Andreas Jakobsson

Andreas Jakobsson

Selger Sverige

Mobil: +46 72 209 95 55
E-mail:andreas@jaxal.se

Tiina Lempeä

Tiina Lempeä

Telefoni, kundekontoer og transport

Direkt nr: +46 927 685 026
E-mail: tiina@jaxal.se

Elin Eriksson

Elin Eriksson

Regnskap, lønn og administrasjon

Direkt nr. +46 927 685 025
E-mail: elin@jaxal.se

Johanna Huhtasaari

Johanna Huhtasaari

Produksjonsplanlegging

Direkt nr. +46 927 685 023
E-mail: johanna@jaxal.se

Fredrik Töyrä

Fredrik Töyrä

Produktutvikling / Cad

E-mail: fredrik@jaxal.se

Timo Jaako

Timo Jaako

Selger Finland / Baltisk

Mobil: + 358 40 722 00 94
E-mail: timo@jaxal.se

admin-ajax

Andrei Nässi

Selger Russland

Mobil: +358 41 548 18 32
E-mail: andrei@jaxal.se